www.lukaszgabrys.com

Strona główna - PROFIT Łukasz Gabryś

Jednominutowy menedżer i przywództwo

Ken Blanchard

Nigdy dotychczas koncepcja pracy zespołowej nie miała tak istotnego znaczenia dla funkcjonowania i sukcesu organizacji. Autorzy wyjaśniają, w jaki sposób powinien działać menedżer, by każda grupa stała się w pełni efektywna szybko i praktycznie bezstresowo.


   
Przywództwo. Złote zasady. Czego nauczyło mnie życie lidera.

John C. Maxwell

Wykorzystaj żyłę złota! Mądrzy liderzy uczą się na własnych błędach. Najmądrzejsi liderzy uczą się nie tylko na błędach innych, lecz i na ich sukcesach.

   
Rozwój osobisty lidera

Ken Blanchard i Mark Miller

Czy zdarza ci się pomyśleć, że mógłbyś zarządzać na znacznie wyższym szczeblu, lecz nie wiesz, jak się tam dostać? Zastanawiałeś się, jak umocnić swoje wpływy i bardziej przekonać do siebie ludzi? Ciekawi cię, dlaczego jedni liderzy wybijają się ponad innych?

   
Coaching. Prowadź swoją drużynę ku zwycięstwu

Ken Blanchard i Don Shua

Czy twoi podwładni w pełni wykorzystują swój potencjał? Czy twój zespół - być może jest to grupa pracowników, być może grupa studentów, a być może twoja rodzina - wspina się na wyżyny swoich możliwości?

   
Co każdy profesjonalny sprzedawca wiedzieć powinien

Zig Ziglar

Nie musisz bezczynnie czekać na to, co będzie. Dysponujesz siłą, aby wpływać na rozwój wydarzeń! Ta książka opisuje, w jaki sposób przekonywać ludzi skutecznie i bardziej etycznie.

   
Nieograniczony sukces w sprzedaży

Brian Tracy i Michael Tracy

Nieograniczony sukces w sprzedaży to biblia handlowca profesjonalisty zawierająca najważniejsze i najprzydatniejsze informacje. Brian Tracy, we współpracy z własnym synem, wyłożył tu fundamenty handlu w dzisiejszym skomplikowanym świecie, w którym najważniejsze są relacje międzyludzkie.

   
21 cech skutecznego lidera. Jak stać się osobą, za którą pójdą inni.

John C. Maxwell

Co sprawia, że ludzie chcą podążać za liderem? Dlaczego niechętnie podporządkowują się jednemu, a za innym pójdą z zapałem choćby na koniec świata?

   
Czasem wygrywasz, a czasem się uczysz. Najważniejsze życiowe lekcje zawdzięczamy porażkom.

John C. Maxwell

Każda porażka może być początkiem zwycięstwa! Każde niepowodzenie – zawodowe czy osobiste – może stać się impulsem do rozwoju.

   
Zmotywuj się!

Tamara Lowe

Osoby mające silną motywację więcej osiągają w życiu, tworzą szczęśliwsze związki i są skuteczniejsze w działaniu. Prawdziwej motywacji nie da się jednak udawać ani narzucić, gdyż tak jak każdy z nas ma inne odciski palców i wyjątkową kombinację genów, tak też każdy jest obdarzony niepowtarzalnym kodem motywacyjnym.

   
Szybki kontakt

biuro@lukaszgabrys.com

tel. +48 661 42 48 66

Facebook

PROFIT Łukasz Gabryś
szkolenia, coaching, doradztwo

Wszelkie prawa zastrzeżone. Copyright 2014
Zabrania się kopiowania elementów graficznych oraz treści znajdujących się na tej stronie.

Projekt i wykonanie: www.arcone.pl

Strona internetowa używa plików cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.